August 12, 2022

monas-restaurant

Safe healthy food

Geriausi vyno prekės ženklai

2 min read
geriausi vyno ženklai 2021 m. (Prancūzija, Italija, JAV, Australija,  Vokietija)

Vyno istorija siekia senovę. Pirmieji vynuogynai minimi beveik šešis tūkstančius metų prieš mūsų erą. Tais laikais vynas buvo naudojamas daugiau ritualiniams tikslams. Šis taurusis gėrimas  buvo prieinamas siauram atsidavusių kunigų ratui. Šiandien vynas pelnytai puikuojasi ant pietų ir vakarienės stalo kiekvieno žmogaus namuose. Nusipirkti gėrimo galima kiekvienoje parduotuvėje, o vyno produktai internete jau seniai nieko nestebina. Manote taip pirkti vyną nesaugu ir sudėtinga? Užtikriname, jog taip nėra. Nuoroda https://goo.gl/maps/8AnZ1ZJz4TwCx3MR9 jums neleis pasiklysti. 

Raudonieji vynai

Kas neragavo raudono vyno. Jų spalva  gali būti nuo giliai raudonos iki ryškaus rubino. Raudonas vynas paprastai geriamas prie raudonos mėsos. Manoma, kad raudonas vynas iš visų rūšių yra pats sveikiausias. Jis stiprina kraujagyslių sieneles ir gerina kraujo apytaką, todėl mažėja širdies priepuolių ir infarktų tikimybė. Beje, raudonas vynas lėtina medžiagų, skatinančių riebalų kaupimąsi, išsiskyrimą.  Paminėsime tokius kaip  CASTILLO DUCAY arba Falesco TELLUS vynus. 

Baltieji vynai

Baltųjų vynų išskiriama keletą rūšių: sausų vynų, yra pusiau saldžių vynų, taip pat yra saldžių ir spirituotų vynų. Žinotina, kad baltas sausas vynas yra labiausiai suvartojamas visoje planetoje. Baltasis vynas paprastai geriamas prie žuvies patiekalų. Gatavo, brandinto baltojo vyno spalva gali skirtis nuo tamsaus nuo gintaro iki šviesių šiaudų atspalvių. Paminėsime tokius garsius vardus kaip COSTA DEL SOLE Toscana Bianco ir HORGELUS Colombard-Sauvignon. Tai Intensyvaus tropinių vaisių aromato ir skonio lengvi vynai.  

Rožiniai vynai

Kaip jau pasako pats pavadinimas  šie vynai yra rausvi, šviesesnės ar šviesesnės spalvos. Kokios vynuogės naudojamos jų paruošimui? Tai vynuogės be odelės, taip pat gali būti sumaišytos raudonos ir baltos vynuogės. Šios rūšies vynas tiks tiek prie mėsos patiekalų, tiek prie žuvies. Paragaukite nuostabaus skonio HORGELUS Rosé Côtes rožinio vyno. 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.